Yönetim Kurulu

Molekülce yazar ekibimiz tarafından Türkçe’ye çevrilmiş gen ve kromozomal hastalıklar çevirileri, özgün içerik yazıları, ders notları yönetim kurulumuza bağlı denetleme ve düzenleme ekipleri tarafından denetlenip orijinal içerik haline getirilir.

Mehdi Koşaca
Kurucu

Molekülce'nin kurucularındandır. Eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde moleküler biyoloji ve genetik bölümünde devam etmektedir. Araştırmalarını daha çok tıbbi genetik, biyoinformatik ve sinirbilimi üzerinde sürdürmektedir.

Twitter PageFacebook PageInstagram Page
Abdülmecit Karakaş
Kurucu

Molekülce'nin kurucularındandır. 1996 Bitlis doğumlu olup eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik bölümünde devam etmektedir. İlgili olduğu alanlar: Kanser biyolojisi, sinirbilimi, Hücre biyolojisi.

Twitter PageFacebook PageInstagram Page
Aylin Kavaklı
Denetleme - Sosyal Medya

Molekülce'nin yönetim kurulundandır. 1996 Almanya doğumlu olup eğitimini Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik bölümünde devam etmektedir. İlgi alanları: Adli Tıp, sinir bilimi, hayvan genetiği.

Derya Yıldız
Denetleme-Danışma

Molekülce'nin yönetim kurulundadır. 1997 İstanbul doğumlu olup eğitimine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. Kök Hücre, Kanser Kök Hücresi, Kanser Moleküler Biyolojisi ve Epigenetik alanlarına ilgilidir.

Elif Berfin Korgan
Denetleme - Sosyal Medya

Molekülce'nin yönetim kurulundadır. 1995 Ankara doğumlu olup eğitimine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. İlgili olduğu alanlar; Sinirbilimi, Adli Tıp ve Suçlu Psikolojisi, Hücre Biyolojisi.

Ezgi Güler
Çeviri Denetleme-İçerik Dağıtım

Molekülce'nin yönetim kurulundandır. Eğitimine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyolji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. Bisiklete binmeyi, yüzmeyi, yürümeyi, resim çizmeyi, şarkı söylemeyi, bağlama çalmayı, konuşmayı ve uyumayı çok seviyor.

Fatih Dağ
Çeviri Denetleme

Molekülce'nin yönetim kurulundandır. 1997 Sakarya/ Geyve doğumludur. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik bölümü okumaktadır. İnsan genetiği, kanser moleküler biyolojisi ve evrim alanlarına ilgilidir.

Aysun Çarıkçı
Sosyal Medya-Yazışma

Molekülce'nin yönetim kurulundandır. 1997 Ağustos ayı Denizli doğumlu olup, lisansına Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji Ve Genetik bölümünde devam etmektedir. İlgili olduğu alanlar: Biyokimya, farmakoloji, insanlık tarihi, evrim ve mekanizmaları, adli biyoloji ve entomoloji.

Hilal Çağlayan
Danışma- Denetleme

Molekülce'nin yönetim kurulundadir. 1996 bursa doğumlu olup eğitimine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. ilgi duyduğu alanlar; kök hücre, kanser genetiği, adli tıp.

Giray Kurcan
Sosyal Medya - İçerik Derleme

Molekülce'nin yönetim kurulundadır.Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Biyoloji bölümde eğitim almakta. Daha çok histoloji ve bakteriyoloji alanlarında araştırma yapmaktadır.

Oya Yumuşak
Çeviri Denetleme

Molekülce'nin yönetim kurulundandır. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi'nde Moleküler Biyoloji ve Genetik okumaktadır. Kanser, Adli Tıp, Tıbbi Genetik ve Biyokimya gibi alanlarla ilgilidir.

Müjgan Şahin
Yönetim Kurulu
Mustafa Süngü
İçerik Derleme

Molekülce'nin yönetim kurulundadır. 1996 doğumlu olup eğitimini Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Mikrobiyota, Adli tıp ve Biyokimya ilgi alanlarıdır.

Nur Hilal Olgun
Çeviri Denetleme

Molekülce'nin yönetim kurulundandır. Halihazırda Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik 3. sınıf öğrencisi olup immünoloji, mikrobiyoloji, biyoinformatik ve farmakogenetik gibi alanlara ilgilidir

Selen Özgür Kaya
Sosyal Medya- Tasarım

Molekülce'nin yönetim kurulundandır. 1998 senesinde Tekirdağ’da dünyaya gelen Selen, 2. sınıf Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü öğrencisi olup eğitimini Çanakkale On Sekiz Mart Üniversite’sinde sürdürmektedir. En çok ilgisini çeken alan biyoinformatik olmakla birlikte sinir bilimi ve kanser biyolojisi alanında da araştırmalarına devam etmekte. 

Zeynep Köse
Bilimsel Haberler

Molekülce'nin yönetim kurulundandır. 1995 doğumlu olup eğitimine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. İlgi duyduğu alanlar: sinirbilimi, farmakoloji, immünoloji.