Yönetim Kurulu

Molekülce yazar ekibimiz tarafından Türkçe’ye çevrilmiş gen ve kromozomal hastalıklar çevirileri, özgün içerik yazıları, ders notları yönetim kurulumuza bağlı denetleme ve düzenleme ekipleri tarafından denetlenip orijinal içerik haline getirilir.

Mehdi Koşaca
Kurucu

Eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. Araştırmalarını biyokimya, kanser moleküler biyolojisi ve nöroinflamasyon üzerine sürdürmektedir.

Twitter PageFacebook PageInstagram Page
Abdülmecit Karakaş
Kurucu

1996 Bitlis doğumlu olup eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. İlgili olduğu alanlar: Kanser biyolojisi, sinirbilimi, hücre biyolojisi.

Twitter PageFacebook PageInstagram Page
Hilal Çağlayan
Danışma- Denetleme

1996 bursa doğumlu olup eğitimine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. İlgi duyduğu alanlar; kök hücre, kanser genetiği, adli tıp.

Fatih Dağ
Çeviri Denetleme

1997 Sakarya/ Geyve doğumludur. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik bölümü okumaktadır. İnsan genetiği, kanser moleküler biyolojisi ve evrim alanlarına ilgilidir.

Nur Hilal Olgun
Çeviri Denetleme

Halihazırda Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik 3. sınıf öğrencisi olup immünoloji, mikrobiyoloji, biyoinformatik ve farmakogenetik gibi alanlara ilgilidir

Derya Yıldız
Denetleme-Danışma

1997 İstanbul doğumlu olup eğitimine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. Kök Hücre, Kanser Kök Hücresi, Kanser Moleküler Biyolojisi ve Epigenetik alanlarına ilgilidir.

Aylin Kavaklı
Denetleme - Sosyal Medya

1996 Almanya doğumlu olup eğitimini Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik bölümünde devam etmektedir. İlgi alanları: Adli Tıp, sinir bilimi, hayvan genetiği.

Elif Berfin Korgan
Denetleme - Sosyal Medya

1995 Ankara doğumlu olup eğitimine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. İlgili olduğu alanlar; Sinirbilimi, Adli Tıp ve Suçlu Psikolojisi, Hücre Biyolojisi.

Aysun Çarıkçı
Sosyal Medya-Yazışma

1997 Ağustos ayı Denizli doğumlu olup, lisansına Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji Ve Genetik bölümünde devam etmektedir. İlgili olduğu alanlar: Biyokimya, farmakoloji, insanlık tarihi, evrim ve mekanizmaları, adli biyoloji ve entomoloji.

Giray Kurcan
Sosyal Medya - İçerik Derleme

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Biyoloji bölümde eğitim almakta. Daha çok histoloji ve bakteriyoloji alanlarında araştırma yapmaktadır.

Selen Özgür Kaya
Sosyal Medya- Tasarım

1998 senesinde Tekirdağ’da dünyaya gelen Selen, 2. sınıf Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü öğrencisi olup eğitimini Çanakkale On Sekiz Mart Üniversite’sinde sürdürmektedir. En çok ilgisini çeken alan biyoinformatik olmakla birlikte sinir bilimi ve kanser biyolojisi alanında da araştırmalarına devam etmekte. 

Mustafa Süngü
İçerik Derleme

1996 doğumlu olup eğitimini Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Mikrobiyota, Adli tıp ve Biyokimya ilgi alanlarıdır.

Oya Yumuşak
Çeviri Denetleme

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi'nde Moleküler Biyoloji ve Genetik okumaktadır. Kanser, Adli Tıp, Tıbbi Genetik ve Biyokimya gibi alanlarla ilgilidir.

Zeynep Köse
Bilimsel Haberler

1995 doğumlu olup eğitimine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmektedir. İlgi duyduğu alanlar: sinirbilimi, farmakoloji, immünoloji.