Molekülce Reklamları

Ürün ve hizmetlerinizi akademi ve bilim dünyasına tanıtmak artık çok kolay; Molekülce’nin size sunduğu olanak ve ürün çeşitliliği sayesinde her türlü sosyal medya mecrası ve mail yolu ile ürün ve hizmetlerinizi bütçenize uygun paketler ile tanıtabilirsiniz. Üstelik paketlere abone olup uygun ödeme planı ile toplu reklamlar verebilirsiniz.

Reklam anlayışımızı seveceksiniz, çünkü burada fiyatı biz değil siz belirliyorsunuz.

Reklam politikamıza buradan ulaşabilir, reklam içeriklerimizin özelliklerini görebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Molekülce’de yayınlanan reklamların maliyeti aylık bazda gerçekleşen asgari ve kayıt dışı diğer giderler (hosting giderleri, server desteği, altyapı bakım onarım çalışmaları gibi) hesaplanarak yapılır. Dolayısı ile vereceğiniz reklam adedi arttıkça maliyeti düşer. Örnek; bir adet reklamın bir günlük maaliyeti 15₺ ise iki adet reklamın maliyeti günlük 10 ₺ ye düşecektir.

  • Reklam paketlerimize ayrıca abone olarak tek seferde ödeme yapıp ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Reklam vereceğiniz alan, yer (anasayfa, post içerisine, giriş sayfalarına… ) fiyatlandırmada çok az farklılık gösterebilir.

Reklam Türleri

Buradan reklam türlerini inceleyebilirsiniz.

Reklam Politikamız

Vereceğiniz reklamlarının uyması gereken yasal içerik kurallarını buradan inceleyebilirsiniz.

Reklam Paketlerimiz

Reklam paketlerimizde ücretlendirme; belirlediğiniz paremetlerin toplam fiyatı x belirlediğiniz gün + Hizmet bedeli, şeklinde hesaplanır.

Parametreler;

  1. Instagram hikaye: 10 ₺ (günlük)…..Erişim: 1000+ hesap
  2. Instagram post: 50 ₺ (haftalık)…….Erişim: 5000+ hesap
  3. Anasayfa: 5 ₺ (günlük)………………..Erişim: 450-1000 hesap
  4. Yazı arası reklam: 4.5 ₺ (günlük)……Erişim:350-700 hesap
  5. Geçiş sayfaları: 4 ₺ (günlük)………….Erişim: 250-600 hesap
  6. Akademi sayfası: 6.0 ₺ (günlük)……..Erişim: 50-200 hesap

Günlük Paket

Bu pakette yukarıda seçtiğiniz herhangi bir paremetrenin/parametlerin öz fiyatı uygulanır ve 24 saat ürün veya hizmetinizin reklamı yapılır.

Haftalık Paket

Ücretlendirme

  • Yukarıda seçtiğiniz 2., 3., 4., 5. ve 6. parametrenin öz fiyatı x 7 + hizmet bedeli (3.5 ₺) şeklinde fiyatlandırılır.
  • 1. parametreyi haftalık seçtiğiniz takdirde haftanın 3 günü hikaye olarak reklamınızı paylaşıp, parametrenin öz fiyatı x 3 gün + hizmet bedeli (1.5 ₺) şeklinde fiyanlandırılır.

Aylık Paket

Ücretlendirme: Parametre öz fiyatı x Gösterim yapıldığı gün sayısı + hizmet bedeli (15 ₺) Not: Bu pakette % 5 indirim tarafımızca uygulanır.

3 Aylık Paket

Ücretlendirme: Parametre öz fiyatı x Gösterim yapıldığı gün sayısı + hizmet bedeli (45 ₺) Not: Bu pakette %10 indirim tarafımızca uygulanır.

6 Aylık Paket

Ücretlendirme: Parametre öz fiyatı x Gösterim yapıldığı gün sayısı + hizmet bedeli (90 ₺) Not: Bu pakette %15 indirim tarafımızca uygulanır.

Yıllık Paket

Ücretlendirme: Parametre öz fiyatı x Gösterim yapıldığı gün sayısı + hizmet bedeli (180 ₺) Not: Bu pakette %20 indirim tarafımızca uygulanır. Ayrıca sizde bütçenize uygun bir reklam paketi hazırlayıp bizlere fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve beklentinizi bizlere iletmek.

REKLAM TALEBİ GÖNDER