İş Birliklerimiz ve Destekler

Yeşil Scıence

Medikalde yüksek kaliteli Sanal Gerçeklik (VR), Arttırılmış Gerçeklik (AR) uygulamaları ve animasyonlarının öncüsü olmayı, yapay zeka gibi gelecek vaat eden teknolojilerin tıptaki uygulamalarını üstlenmeyi ve bilim insanları, üniversiteler ve ilaç şirketleri için profesyonel görsel teknoloji desteği sunan Yeşil Science, Molekülce-Yeşil Core ortak yayın projesi ile bizlere destek olmaktadır.

epiSTEM Türkiye

2017 yılında dünyanın dört bir yanına dağılmış bir grup akademisyen bilim insanları tarafından kurulan epiSTEM Türkiye, toplumun her kesiminin özellikle çocukların ve gençlerin bilime yönelmesini sağlayan projeler yürütüp, güncel bilimsel ve teknolojik araştırmaların uzman olmayanların anlayabileceği ve keyif alacağı şekilde aktarılıp, bilim insanı olmak isteyenlere danışmanlık yapmaktadır. Yurt dışında çalışmalarına devam eden bilim insanları ile ülkemizdeki bilim severleri bir araya getirmek için epiSTEM Türkiye ile ortak çalışmalar içerisindeyiz.

molekulce-akademi

Akademik Desteklerimiz

Ülkemizde bir çok farklı üniversitede çalışmalar ve projeler yürüten akademisyen bilim insanlarının destekleri ile daha güçlüyüz.