İletişim

Sevgili okuyucu,

Ağustos 2018’de kurulmasına rağmen kısa zamanda çeşitli projeler ile katıldığı yarışmalardan dereceler elde eden Molekülce, aynı zamanda sosyal medyayı da aktif kullanarak geniş bir takipçi ağına sahip oldu.

  • Kurulduktan 6 ay gibi kısa süre içerisinde 10 bine ulaşan Molekülce takipçilerinin büyük çoğunluğu, başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere, 18-24 yaş arası gençlerden oluşmaktadır. Ayrıca abone ve takipçi sayılarının % 54’ü kadınlardan, %46’sı ise erkeklerden oluşmaktadır.

 

   

Figür 1: Takipçi şehir, yaş ve cinsiyet analizi

  • Bütün bunların yanında Molekülce’nin aktif sosyal medya paylaşımları sayesinde ilgili kişilerin keşfet panolarına Molekülce gönderileri gösterime girerek her gün ortalama 5 her hafta ise ortalama 35 binin üstünde hesaba erişimi olmaktadır . Ayrıca bu aktifliği sayesinde 2 bini aşkın sosyal medya hesabına anında erişebilen Molekülce, kaydırmalı hikâye özelliği ile takipçilerinin, hikâye gönderilerinden ilgili web sayfasına anında erişim sağlama kolaylığı sunmaktadır.
  • Yapılan yayın başına erişilen hesapları ayrıca inceleyebilirsiniz.

 

Figür 2: Yapılan yayınlardan günlük ve haftalık erişilen hesaplar (1), bu hesaplardan gerçekleştirilen eylemler (2). Anlık gerçekleştirilen eylemler ve bağlantı tıklamaları ( 3 ve 4).

Yukarıda bahsi geçen tüm veriler Molekülce’nin resmi sosyal medya hesaplarından ve sitesinden alınmış Jetpack onaylı istatistiklerini göstermektedir. 

Sizinle birlikte projeler yapmak iş birlikleri yürütmek bizi sevindirecektir.  Soru sormak ve/veya geri bildirimde bulunmak için bize ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede size yanıt vereceğiz.

Teşekkürler! Sizden en kısa sürede haber almayı umuyoruz.